لرن مارکـت

فروشگاه اینترنتی لرن مارکت از جمله فروشگاه های فروش انواع متنوع آموزش در زمینه های برنامه نویسی،اندروید،طراحی سایت،شبکه،امنیت،لینوکس،افزونه ،قالب،هنر،موسیقی،ساخت ویدئو ،آموزش نرم افزار های پرکاربرد نظیر فتوشاپ،مجموعه نرم افزار های آفیس،آموزش های مرتبط با شبکه های کامپیوتری و سخت افزار،طراحی دکوراسیون،جواهرات،لباس،آموزش زبان های خارجه ،اخبار تکنولوژی و…

فعالیت دارد و سیاست اصلی این فروشگاه در اختیار قرار دادن آموزش مرتبط با علاقه کاربر با حداقل هزینه و همچنین قرار  دادن آموزش های کاربردی و پروژه محور می باشد.

فروشگاه لرن مارکت با ده ها فرد و گروه در همین زمینه همکاری بعمل آورده که همین موضوع باعث غنی شدن بانک داده ای این فروشگاه شده است.

متاسفانه در سایت های مشابه شاهد اعداد و ارقام بسیار سنگینی هستیم که از سوی واسطه های فروش برای خریدارن قرار میگیرد،همین امر باعث ناتوانی بسیاری از علاقمندان به یادگیری میشود که بسیاری از این عزیزان دانشجویان و دانش آموزان عزیزی میباشند که نیازمند همایت هستند در همین ضمینه فروشگاه اینترنتی

لرن مارکت با حذف واسطه ها و همچنین ارائه مستقیم محصولات باعث کاهش چشمگیر قیمت ها در این دوره ها شده است. به گونه ای که تا ۵۰ و حتی بیشتر لز ۵۰ درصد از قیمت محصول کاهش یافته است و همانگونه که گفته شد این کاهش قیمت صرفا بخاطر حذف واسطه ها بوده است.

با آرزوی موفقیت برای تمامی شما عزیزان

لرن مارکت